EE LT EN LV RU

Anna Palijčuka, Tenerife:

- Par govs mēslojuma pielietojumu es pirmo reizi izlasīju vēdiskajās pasakās, http://www.vedicuniversity.ru/astrologiya.htm. Es toreiz ļoti nobrīnījos. Tā kā eksperimentēt ir manā dabā, es nolēmu ‘uz savas ādas’ izmēģināt šīs vielas īpašības. Uz Indiju es nebraukāju, govju manā pusē nav. Un it kā zinot, man uzdāvināja Gavi. Jau pirmajā mājas uzkopšanas reizē es to pievienoju grīdas mazgāšanas ūdenim. Es vienkārši nespēju tam noticēt, likās, ka darbojas pašiedvesmas spēks – mājā jutās tāds svaigums, vieglums! Tad es nolēmu to pielietot tajā mājas daļā, kur jau ilgu laiku neviens nedzīvo, tur glabājas vecās mantas un mēbeles. Tā mājas daļa mazliet atgādina spoku māju, tur ir putekļi, vecas gleznas un tāds smagums. Rezultāts mani iepriecināja! Vecie krāmi gan nekur nepazuda, bet gaisā bija jaušams svaigums, vieglums, uzturēties tur kļuva vieglāk. 

Natālija Averjanova, Maskava:

 

- Vēlējos dalīties savos iespaidos par Gavi. Es to pievienoju klāt ūdenim grīdas mazgāšanas laikā. Pēc grīdas izmazgāšanas, apkārt jutās tāds svaigums (lai gan pēc grīdas uzmazgāšanas vienmēr ir svaigums), taču šoreiz tas likās savādāks. Man ļoti iepatikās. Liels paldies. Šis būtu jālieto pie katras grīdas mazgāšanas reizes vai pietiek ar vienu reizi kādā laika periodā? Tagad mēģināšu to novietot uz loga ( kā ir ieteikts jūsu mājas lapā), varbūt parādīsies nauda =)


Vēstule no Veras Popovas (Dusburga, Vācija):Sveicināta, Alīna!

 

Man patiešām ir ļoti iepaticies „Gavi”!

 

Es to izmantoju gan mājas tīrīšanai, gan veļas mazgāšanai. 

 

Es to „izmēģināju” pat savā darbā (strādāju ar fitnesa studijas bērnu grupu) – un bērni kļuva tādi kā mierīgāki, uz nodarbībām nāk ar lielu patiku, arī kolēģi kļuvuši priecīgāki… Tādi, lūk, brīnumi!

Mēs ar ģimeni drīzumā plānojam pārcelties uz citu dzīvesvietu, tādēļ gribētos kā nākas iztīrīt jauno dzīvokli. Arī manas tuvākās draudzenes priecājas par šo brīnumu (es arī viņas „uzcienāju”). Tādēļ tagad gribam pasūtīt atkal 20. iepakojumus. Liels Jums paldies!!! Jūs patiešām darāt LABU darbu!

 

Ar cieņu, Vera.

Created by: Olegs.Nechiporuks